Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - "METTA/LU"

Rīgas derbijā čempione «Riga FC» sastāvā bija veikusi četras, bet «Metta» tikai vienu izmaiņu salīdzināju mā ar iepriekšējo maču. Daudz asāk maču iesāka Riga - leģionāri radīja vairākus momentus, labāko no tiem ukrainis Šarpars, bet Mettu glāba vārtsargs Saulītis. Mettiešu uzbrukuma cerības balstījās uz vienu no līgas rezultatīvākajiem spēlētājiem Raimondu Krolli, taču viņš šovakar nespēja trāpīt vārtu rāmī. Savukārt Riga FC pirmā puslaika beigu spiediens rezultējās gūtos vārtos - pēc stūra sitiena precīzs bija Elvis Stuglis - mājinieki vadībā 1-0.

Uzreiz pēc pārtraukuma mettietis Rendijs Šibass bija ļoti tuvu tam, lai raidītu bumbu savos vārtos, bet viņam šoreiz paveicās.... Pēc brīza atkal viesus glāba vārtsargs Saulītis, Riga rindās pēc skaista reida varēja izcelties ukrainis Debelko.

Mača izskaņā Metta metās pēc neizšķirta - iekrita pretuzbrukumā - to pēc skaistas izspēles vārtu guvumā pārvērta par Maestro iesauktais Oļegs Laizāns. Līdz ar to uzvaru ar 2-0 svinēja Rīgā FC.

Intervija - Elvis Stuglis, «Riga FC» aizsargs

Uzvara Rīgā FC ļauj saglabāt otro pozīciju tabulā, no līderes RFS viņi atpaliek par 3 punktiem.