Latvijas futbola Virslīga. FK «Jelgava» - «Riga FC»

Jelgavā jau beigusies vietējā kluba spēle pret pērnā gada čempioni «Riga FC». Abas komandas līdz šim jau bija zaudējušas punktus, šovakar «Riga FC» ar 3 pret 0 uzvar FK «Jelgava». Par spēli Jelgavā plašāk Andris Auziņš.

Latvijas čempionvienībai Riga FC spēles pret Jelgavu bieži izvēršas par krietni sarežģītām – pēdējās trīs spēlēs – divi neizšķirti un viena zaudējums. Rīdzinieki šoreiz spriedzi laukumā radīt nevēlējās un jau no pirmajām minūtēm uzbruka, bet Jelgavai atlika spīdēt aizsardzībā. Tā gan pajuka pēc stūra sitiena izspēles, kad viens no Rīgas pamatsastāvā esošajiem Latvijas futbolistiem Vladislavs Fjodorovs burzmā bija veiklākais panākot 1:0 Rīgas labā. Pacietīgi Jelgava gaidīja savas retās iespējas – pēc Andra Krušatina sitiena šķita, ka būs neizšķirts – tomēr bumba atsitās pret pārliktni un izlidoja atpakaļ laukumā. Jelgavas atspēlēšanos apstādināja pašu kļūda – tikko laukumā nākušais Alans Sineļnikovs neveiksmīgi atspēlēja vārtsargam, ko negaidot izmantoja Armands Pētersons – 2:0! Bet trešos vārtus Rīga jau guva pēc jelgavas aizraušanās gūt kaut vienus vārtus un pelnīta čempionu uzvara 3:0

Intervija - Armands Pētersons, «Riga FC» aizsargs

Pēc šīs uzvaras Rīga tabulā noķēra līdzšinējo līderi RFS, taču vēl jāpagaida, kā savā starpā nospēlēs RFS un Liepāja. Cerams, ka šī būs pēdējā kārta Virslīgā, kur skatītājiem ieeja aizliegta – šodien futbola federācijas valde vienojās, ka jau sestdien lielākajos stadionos varēs būt pat līdz tūkstoš skatītājiem.

Komentāri

Kategorijas