Latvijas futbola Virslīga. Jūrmalas "Spartaks" - FK "Ventspils"

Divkārtējo Latvijas čempionu Jūrmals Spartaka un Ventspils spēles teju allaž ir vārtu guvumiem bagātas, no pēdējām piecām spēlēm četrās bija vismaz trīs vārti. Šodien sezonas pirmajā tikšanās reizē līdz vārtiem bija jāgaida ilgi, tikai puslaika kompensācijas pēdējā minūtē Ventspils krievu leģionārs Jevgēņijs Kozlovs guva vārtus. Šis moments arī atdzīvināja turpmākos notikumus – uzreiz pēc pārtraukuma Jūrmalas līderis Ņemaņa Belakovičs izcēlās ar izcili precīzu sitienu gūstot jau ceturtos vārtus sezonā – serbs vārtu guvumu skrēja nosvinēt pie sievas un atvases, kuri atbalstīja Spartaku ārpus stadiona. Kozlovs atbildi parādā nepalika, ātrajā prettrieienā krievu uzbrucēja sitienu nespēja apturēt arī Dāvis Ošs un Vetntspils atkal vadībā 2:1. Pēdējās minūtēs Ventspils spēlēja ļoti gudri ar milzīgu pašstadevi un tas atmaksājās pašā izskaņā gūstot arī trešos vārtus spēlē izcīnot savu otro uzvaru šosezon!

Intervija - Ingars Sarmis Stuglis, FK «Ventspils» pussargs

Otrā uzvara Ventspilij vismaz uz brīdi dod otro vietu Latvijas meistarsacīkšu tabulā. Virslīgas rīkotāji iesnieguši dokumentus, lai jau nākamā kārta nedēļas nogalē varētu notikt ar noteiktu sktatītāju skaitu tribīnēs. Galīgais lēmums gan jāpieņem futbola federācijas valdei, kas to varētu izdarīt otrdien.