V.I.P. 22. jūnijs. Pirmais pusfināls

Dalībnieki:

Kārlis Arājs, komandas kapteinis, tieslietu žurnālists, brīvajos brīžos labprāt spēlē prāta spēles, ir aizrāvies ar mūzikas zināšanu spēli «Melomaniaki».  Patīk arī datorspēles, sports, un ļoti cer uz jautājumiem par vēsturi un NHL.

Raimonda Arāja, kapteiņa dzīvesbiedre. Ieguvusi juristes izglītību, bet šobrīd tulko un iespēju robežās vada ekskursijas. Ceļo, mācās valodas, lasa, reizēm ko uzraksta, patīk koncerti, festivāli, gaida, kad tas viss atgriezīsies.


Ģirts Gornostajs, komandas kapteinis, aizrauj video, patīk filmēt, montēt, tāpēc bieži līdzi ir kamera. Dzimtā pilsēta ir Rēzekne, lepns latgalietis, kurš gan atzīst, ka latgaliešu valodu pilnībā neprot. Patīk aktīvs dzīvesveids, brauc ar velosipēdu, uzspēlē basketbolu, seko līdzi aktuālākajam sportā.

Ivo Zemturis, kapteiņa kolēģis. Piedalās dažādās skriešanas sacensībās gan Latvijā, gan ārzemēs, tāpēc aktīvi trenējas garo distanču skriešanā. Klausās jaudīgu mūziku. Ir ļoti apņēmīgs un jautrs kolēģis. Patīk vēsture un basketbols, ir erudīts daudzās jomās.