Latvijas futbola Virslīga. "RFS" - FK "Ventspils"

RFS futbolisti «Arkādijas» stadionā Rīgā ar 1:0 uzveica FK «Ventspils». Virslīgas sezonā pirmos vārtus guva RFS pussargs Emersons - brazīlietis 9.minūtē saņēma bumbu soda laukuma malā un no paasa leņķa raidīja bumbu vārtos. Vēl līdz pirmā puslaika vidum kājas savainojuma dēļ laukumu pameta galvenais tiesnesis Andris Treimanis, kuru aizstāja ceturtais tiesnesis Mareks Ķere.

Pēc pārtraukuma ventspilnieki aktīvi centās revanšēties un daudz uzbruka. Pa vārtu krustu trāpīja Kaspars Svārups un bumba lielākoties bija Ventspils komandas rīcībā, savukārt RFS vairāk paļāvās uz pretuzbrukumiem. FK «Ventspils» izredzes panākt neizšķirtu mača galotnē saruka 86.minūtē, kad  par otro brīdinājumu noraidīja Antonu Sahņeviču.

Intervija - Vjačeslavs Isajevs, «RFS» pussargs

«RFS» savu nākamo spēli aizvadīs izbraukumā ar FK «Valmiera», bet FK «Ventspils» mājās spēlēs pret Tukumu.