LBS amatu atstāj ilggadējais ģenerālsekretārs Edgars Šneps

Jaunumi būs Latvijas basketbola vadībā, jo amatu atstāj ilggadējais ģenerālsekretārs Edgars Šneps. Vai aiziešana ir ieplānota vai piespiedu, - par to visu plašāk Andris Auziņš.

Par vēlmi pamest basketbola savienības ģenerālsekretāra amatu Edgars Šneps šī gada 20. janvārī, jeb dienu pirms LBS prezidenta amatā ievēlēja Raimondu Vējoni. Steidzamo Šnepa solījumu basketbola vide toreiz uztvēra, kā smalku gājienu, lai savienības biedri savu balsi atdotu Vējonim. Pēc teju pusgada Šneps vēl aizvien vada LBS administrāciju.

Intervija - Edgars Šneps, LBS ģenerālsekretārs

Jaunu ģenerālsekretāru LBS izvēlēsies pēc 11. jūnija valdes sēdes, kur lems tieši par dīkstāves pārtraukšanu. Pēc tam tieši valdes ziņā būs ģenerālsekretāra izvēle – šobrīd nav skaidrs, kā valde izvēlēsies Šnepa pēcteci. Edgars Šneps LBS ģenerālsekretāra amatā bija kopš 2009.gada, bet šobrīd ir arī Starptautiskās basketbola federācijas Eiropas valdē.

Intervija - Edgars Šneps, LBS ģenerālsekretārs

11. jūnija Valdes sēdē varētu lemt arī par jaunu Latvijas basketbola līgu direktoru. Neoficiāli zināms, ka uz šo amatu kandidē četri pretendenti.

Komentāri

Kategorijas