Rekomendācijas sporta nodarbībām

Pēc ārkārtas situācijas pagarināšanas un jaunu rekomendāciju izstrādāšanas sporta nodarbību norisei. Sporta iestādēm nav vienkārši atsākt savu darbību, to vidū ir arī Olimpiskais centrs Rīgā – plašāk stāsta Matīss Timofejevs.

Lai arī no 12. maija ar sportu drīkst nodarboties arī iekštelpās. Reti kura sporta iestāde ir atsākusi darbu. Latvijas lielākā sporta būve – 27 tūkstošu kvadrātmetru plašais Olimpiskais centrs Rīgā, durvis vēl nav vēris.

Intervija - Zane Gemze, SIA «Olimpiskais sporta centrs» valdes locekle

2018.g. Olimpiskajā centrā noslēdzās peldbaseina renovēšana. Baseinus šobrīd drīkst atvērt, bet jāņem vērā, ka vienam cilvēkam jānodrošina 12 kvadrātmetru ūdens virsmas platība.

Intervija - Zane Gemze, SIA «Olimpiskais sporta centrs» valdes locekle

DCH studija ir sporta centrs, kurš nodarbojas tieši ar fiziskās sagatavotības treniņiem. Klātienes nodarbības studijas telpās norisinās pirmo reizi kopš 12. marta. Treniņā piedalīties atļauts vien 24 cilvēkiem un drošības apsvērumu dēļ nav atļauts izmantot dušas. Dīkstāves mēnešos daži treneri rīkoja treniņus internetā, tomēr finansiāli šis nav bijis vienkāršs periods.

Intervija - Kaspars Ozoliņš, «DCH studija» treneris

Divus mēnešus esot dīkstāvē Olimpiskā centra iekrājumi tūlīt beigsies. Protams ienākumi šajā laikā nav bijuši, bet vairākus maksājumus ir izdevies atlikt.

Intervija - Zane Gemze, SIA «Olimpiskais sporta centrs» valdes locekle
Intervija - Edgars Severs, IZM sporta departamenta direktors

Ne tik lielas sporta iestādes kā Rīgas olimpiskais centrs durvis vērs pavisam drīz. Rīgas dome gan savā pārvaldībā esošos baseinus neatvērs. Savukārt Jelgavas peldbaseinā jau notiek nodarbības.

Komentāri

Kategorijas