sestdiena, 2. jūlijs

Vārda dienas: Lauma, Ilvars, Halina

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

V.I.P. 11. maijs. Pirmais pusfināls. Muzeju pārstāvji

Dalībnieki:

Zigmārs Gailis, komandas kapteinis un Daugavas muzeja direktors. Vēstures interesents jau kopš bērnības, kuru saista gan lielie vēsturiskie procesi, gan «mazo» lietu vēsture. Brīvajā laikā aktīvs orientierists, dabas baudītājs un Latvijas apceļotājs. Ir pārliecināts, ka Latvijā ir vēl daudz aizmirstu un apslēptu vietu, kur nav sanācis paviesoties.

Lilita Vanaga, vēsturniece, nākas pētīt visdažādāko tematiku publikāciju un izstāžu veidošanai, arī meklēt un saglabāt liecības par «mazo vietu» lielo vēsturi. Interesē avotos atrodamo faktu daudzveidība un to saglabāšanās vai izzušana vēlāko paaudžu vēsturiskajā atmiņā. Prieks un arī palīgs darbā ir ceļojumi, velosipēds, fotoaparāts, došanās dabā.


Igors Ziemelis, komandas kapteinis. Bērnību pavadījis Zaķusalā. Nofilmēts filmā «Ābols upē». Izmācījies par elektronu skaitļojamo ekspluatācijas un remonta mehāniķi un par teātra un kino aktieri Jaunatnes teātra kursā, teātrī strādājis līdz tā likvidācijai. Dzīves piedzīvojumi turpinājušies ceļojumu aģentūrā «Impro» kā gidam, bet nu jau devītais gads rit Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā.

Inga Murāne, dzimusi un augusi Rundāles novada Svitenē. Grāmatvede Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Aktīva, dzīvespriecīga, mīl dzīvi un cilvēkus, nedaudz avantūriste. Patīk lasīt, ceļot, uzskata, ka dzīvojam ļoti skaistā zemē. Dzīvo Rīgā, bet sapņu dzīves vieta ir lauki. Prieku sagādā ēst gatavošana.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]