LFF prezidenta amata kandidāti

Latvijas futbola federācijas apelāciju komisija, ko vada Aivars Bergers pārskatīja visus sešus iesniegtos apelāciju pieprasījumus. Visas apelācijas apmierinātas un kandidātiem līdz 22.aprīlim ir iespēja labot savus pieteikumus kandidēšanā uz LFF valdes locekļu amatiem. Tas nozīmē, ka arī Iekšlietu ministram Sandim Ģirģenam divu dienu laikā jāpārstrādā savs pieteikums, lai varētu turpināt cīnīties par LFF prezidenta krēslu. Šobrīd uz šo amatu kandidē vien Vadims Ļašenko. Lai Ļašenko vēlēšanās startētu arī konkurents Ģirģens, Iekšlietu ministram pieteikumā ir jāiesniedz 14 derīgi LFF biedru paraksti, kuri atbalsta Ģirģenu. Jau iepriekš Sandis Ģirģens Latvijas televīzijai atklāja, ka līdzšinējie LFF vēlēšanu komisijas argumenti bija nepareizi.

Intervija - Sandis Ģirģens, LR Iekšlietu ministrs / LFF prezidenta amata kandidāts

Vairākiem valdes locekļu amata kandidātiem par nederīgiem atzīti to biedru paraksti, kuri atbalstījuši vairākus kandidātus. Šāda situācija izveidojusies nepilnīgu statūtu dēļ. Tie paredz, ja biedrs ar savu parakstu atbalsta vairākus kandidātus – tad paraksts kļūst nederīgs visu kandidātu anketās. Tiesa noskaidrot, kuri biedri atbalstījuši vairākus kandidātus, LFF struktūras neatklāj.

Intervija - Vladimirs Šteinbergs, LFF viceprezidenta amata kandidāts

Visiem sešiem kandidātiem divu dienu laikā vēlēšanu komisijai vēlreiz jāiesniedz savas kandidatūras attiecīgajam amatam. Vairāki aptaujātie kandidāti apstiprina, ka sagatavojuši vairāk nekā minimāli vajadzīgos 14 biedru parakstus. LFF prezidenta un valdes vēlēšanas šobrīd ir atliktas uz nenoteiktu laiku korona vīrusa pandēmijas dēļ.

Komentāri

Kategorijas