«TTT Rīga» naudas problēmas

Leģendārajam sieviešu basketbola klubam TTT grūti laiki. Problēmas jau bija pirms COVID 19 krīzes, tagad finansiālā krīze milzīga. TTT Rīga  nupat spēlēja augstākajā klubu  līmenī Eirolīgā, tuvākā nākotne gan nešķiet rožaina. Tēmu turpina Andris Auziņš.

TTT finansiālā rocība šosezon sašķobījās jau laikā, kad mainījās kluba īpašnieku Rīgas Satiksmes un Rīgas Domes vadība. TTT vadībai šobrīd galvassāpes sagādā norēķināšanās ar savām spēlētājām un treneru kolektīvu par aizvadīto sezonu.

Intervija - Egils Lūsis, TTT Rīga ģenerālmenedžeris

TTT Rīga vadība spēlētājām iesniegusi dīkstāves pabalstu, tā maksimālā summa gan ir vien valsts noteiktie 700 EUR. TTT ir viens no nedaudzajiem klubiem, kur spēlētājas pakalpojumu līgumam paralēli noslēgušas arī darba ņēmēja līgumu par aptuveni valsts vidējo darba algu.

Intervija - Egils Lūsis, TTT Rīga ģenerālmenedžeris

TTT Rīga šosezon bija vienīgais Latvijas profesionālais klubs, kas spēlēja Eiropas augstākajā klubu turnīrā Sieviešu Eirolīgā. Finanses nākamsezon noteikti būs mazākas – šobrīd nākamās sezonas Eirolīgai TTT nav pieteikusies.

Intervija - Dina Vīksna, RD Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece- departamenta direktora vietniece

Intervija - Egils Lūsis, TTT Rīga ģenerālmenedžeris

Šī krīze ir globāla un tas varētu nākt par labu TTT komandai, jo pastāv iespēja, ka spēlētāju, treneru atalgojums kritīsies un pat ar mazāku nākamās sezonas budžetu TTT varētu nokomplektēt konkurētspējīgu sastāvu. TTT komandai pēc šīs sezonas beidzas līgumi ar vairākām spēlētājām un arī ar komandas galveno treneri Mārtiņu Zībartu. Pie šībrīža situācijas TTT spēlētājām un treneriem nespēs piedāvāt labākus nosacījumus darbam Rīgā.

Komentāri

Kategorijas