piektdiena, 1. jūlijs

Vārda dienas: Rimants, Imants, Ingars, Intars

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

V.I.P. 6. aprīlis. Fināls. Latvijas teātru pārstāvji

Erudīcijas spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» finālā piedalās Latvijas Leļļu teātris ar kapteini Rihardu Zelezņevu un Liepājas teātris ar kapteini Mārtiņu Kalitu. Komandām būs jāmeklē atbildes uz jautājumiem par pirmo latviešu šausmu filmu, filmām, kuru nosaukumos pieminēti putni, kā arī pēc raksturojuma jāatpazīst literāti: Šekspīrs un Aleksandrs Grīns, tāpat arī jāatbild uz pretinieka komandas jautājumiem.

Dalībnieki:

Rihards Zelezņevs, komandas kapteinis, ir Latvijas Leļļu teātra aktieris, darbojas Latvijas Leļļu teātrī, kā arī neatkarīgajos teātra projektos. Riharda lielāka aizraušanās ir bungu spēle. Rihards ir neatlaidīgs, tādēļ cīnīsies ar visiem spēkiem, lai atrastu pareizo atbildi.

Elīna Bojarkina, Latvijas Leļļu teātra aktrise, darbojas arī neatkarīgajos teātra projektos, piemēram, «Villa teātris» Fon Stricka villā. Studē arī teātra zinātni Latvijas Universitātē. Nepretendē kļūt par teātra kritiķi, jo aicinājums būt «otrā pusē» ir lielāks.

Dace Vītola, Latvijas Leļļu teātrī strādā kopš 1995. gada. Atveidojusi vārnas, žagatas un Žavoti, joprojām atveido cilvēku un zvēru mātes un meitas, reizēm pat klavieres. Savu dzīvi nevar iedomāties bez labas mūzikas un mākslas. Patīk ceļot un būt kustībā.


Mārtiņš Kalita, komandas kapteinis, Liepājas teātra aktieris, ar arvien pieaugošu interesi par režiju. Skaisti zīmē un spēj pievērst lielu uzmanību vizuālām detaļām uz skatuves. Spēj stāstīt par radošajām iecerēm stundām ilgi, un ir skaidrs, ka grūtību priekšā neapstāsies nekad. Divu bērnu tēvs.

Rasa Bugavičute-Pēce, dramaturģe, kura dzīvo fantāzijas pasaulē. Var runāt lietuviski, nebaidās sporta zālē pacilāt svarus, Liepājā visvairāk mīl to, ka var viegli piekļūt pie tik ļoti vajadzīgās vienpatības. Dvīņu mamma.

Edgars Pujāts, aktieris. Dzimis Cēsīs, bet sirdī vienmēr bijis kurzemnieks. Ir jautrs un atklāts. Patīk gleznot un darboties mājas pagalmā – meistarojot visu, kas ienāk prātā. Dzied un raksta dziesmas. Četru dēlu tēvs.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]