Latvijas velosportisti

Spītējot pasaules sporta sastingumam, atlēti sevi uztur formā. Salīdzinoši viegli to var izdarīt riteņbraucēji. No trim Latvijas profesionāļiem mājās atgriezušies – Emīls Liepiņš un Krists Neilands. Savukārt Toms Skujiņš ir pašizolējies Spānijā. Liepiņa un Māra Bogdanoviča treniņu izbrauca Matīss Timofejevs.

Pasaules tūres komandas «Trek-Segafredo» riteņbraucēju Emīlu Liepiņu satiekam šosejas Jelgava-Tukums vidusceļā. Viņš trenējas kopā ar citu dobelnieku Māri Bogdanoviču.

Intervija - Emīls Liepiņš, «Trek-Segafredo» riteņbraucējs

Emīlam un Mārim paveicās atgriezties Latvijā marta sākumā. Šobrīd abiem nav obligāti jāatrodas pašizolācijā. Tāpēc pavisam legāli viņi var trenēties svaigā gaisā. Liepiņš ir viens no retajiem savas komandas pārstāvjiem, kuram ir tāda iespēja.

Intervija - Emīls Liepiņš, «Trek-Segafredo» riteņbraucējs

Emīlam šī ir pirmā sezona augstākā līmeņa Pasaules tūres komandā «Trek-Segafredo». Jau no pirmajām sacensībām Spānijā viņš iekļauts komandas spēcīgākajā vienībā kopā ar pasaules čempionu dāni Madsu Pedersenu. Jau savās pirmajās sacensībās Liepiņš izcīnija sesto vietu, turklāt vecot izšķirošo darbu, lai uzvaru izcīnītu viņa komandas biedrs itālis Mateo Mosketī.

Intervija - Emīls Liepiņš, «Trek-Segafredo» riteņbraucējs

Emīla labākais draugs un treniņu biedrs Māris Bogdanovičs šosezon pārstāv Latvijā reģistrēto «Amore Vita-Prodir» kontinentālo komandu. Šosezon viņš paspēja piedalīties augsta līmeņa sacensībās Argentīnā un Kolumbijā.

Intervija - Māris Bogdanovičs, «Amore Vita-Prodir» riteņbraucējs

Bogdanoviča mērķis ir nākamajās sezonās iekļūt ne tikai pro-kontinentālajā komandā, bet arī iekļūt Pasaules tūres komandā. Savukārt Liepiņam līgums ar Pasaules tūres vienību «Trek-Segafredo» ir spēkā arī nākamajai sezonai.