Sporta studija

Valstī un arī vairums citviet pasaulē ārkārtas stāvoklis bīstamā koronvīrusa dēļ un sportā pasākumi nenotiek. Nenotiek arī komandu veidu kopējie treniņi, taču individuāli daudzi sportisti trenējas un ”Sporta studija” sekos līdzi tam, ko tad dara un kur atrodas mūsu vadošie sportisti.

Daļa no viņiem palikusi ārzemēs, visiem liela neziņa joprojām par Tokijas olimpisko spēļu notikšanu. Faktiski jau tagad ir skaidrs, ka līdz jūnijam atcelti visi nozīmīgie sporta pasākumi pasaulē un Tokijas spēles būs kā izaicinājums, - vai cilvēce spēj pārvarēt šo vīrusu vai nē. Paši japāņi ir optimisti, viņi ir pārliecināti, ka viņu zemē vasarā visi būs atguvušies un spēles 24.jūlijā varēs sākties. Jau tagad Japānā vispārējā epidemioloģiskā situācija ir krietni labāka nekā daudzviet Eiropā.

Iespējams, ka Tokijas olimpiskās spēles tiešam notiks un kļūs par pirmo lielo pasākumu pēc milzīgajiem drošības pasākumiem visā pasaulē, taču noteikti arī tādā gadījumā, visiem ieceļotājiem (sportisti, apkalpojošais personāls, žurnālisti) tiks veikti testi uz šo vīrusu, lai pašā spēļu laikā nebūtu nekāda uzliesmojuma. Katrā ziņā gala lēmumu spēļu rīkotājiem kopā ar starptautisko olimpisko komiteju jāpieņem divus mēnešus pirms notikuma, t.i, maija beigās. Kārtējā studijā par aktuālo situāciju sporta dīkstāves procesā, būs attālinātas intervijas ar mūsu atlētiem un to, kā tad viņiem aizrit šis grūtais periods.

Komentāri

Kategorijas