V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

Šoreiz «Veiksme. Intuīcija. Prāts» spēles ložā tiksies Latvijas teātru komandas no Daugavpils un Liepājas. Komandu kapteiņi būs aktrise Kristīne Vanšteina un Mārtiņš Kalita.

Dalībnieki:

Kristīne Veinšteina, komandas kapteine, Daugavpils teātra aktrise, ar izcilām organizatores spējām. Apbrīnojamā kārtā tiek galā ar jebkuru dzīves situāciju. Teātrī aktīvi uztur latgalisko garu. Režisore Paula Pļavniece Kristīni raksturo kā ļoti talantīgu aktrisi, kura ir stiprais plecs sarežģītās situācijās.  

Zanda Mankopa, Daugavpils teātra aktrise. Mutuļojošs enerģijas avots. Cep gardas kūkas. Viņas pasaules uztveri vislabāk raksturo teksts no izrādes par Annu Franku: „Mums visiem ir pamats cerēt uz labāku dzīvi, un tomēr mums pašiem tā jāizcīna. Un to nevar, ērti iekārtojoties.”

Kristīna Zaharova, dzimusi Vitebskā, Daugavpils teātra trupai pievienojās šosezon. Pazīstama  arī kā estrādes māksliniece. 2009. gadā piedalījās divu valstu – Īrijas un Latvijas -  Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajos finālos, abos  ierindojās otrajā vietā. Absolvējusi Krievijas Teātra Mākslas akadēmiju (GITIS), septiņus gadus dzīvojusi Maskavā.

Mārtiņš Kalita, komandas kapteinis. Liepājas teātra aktieris, ar arvien pieaugošu interesi par režiju. Skaisti zīmē un spēj pievērst lielu uzmanību vizuālām detaļām uz skatuves. Spēj stāstīt par radošajām iecerēm stundām ilgi, un ir skaidrs, ka grūtību priekšā neapstāsies nekad. Divu bērnu tēvs.

Gatis Maliks, aktieris, viens no retajiem savas profesijas pārstāvjiem, kurš runā reti, bet, kad to dara, tad ar jēgu. Uz «tu» ar sociālajiem tīkliem, ciena kaķus, mīl ironizēt, teātra kafejnīcā kafiju vislabprātāk sev taisa pats un ir tēmtura #labāknekāziedi aizsācējs.

Edgars Pujāts, aktieris. Dzimis Cēsīs, bet sirdī vienmēr bijis kurzemnieks. Ir jautrs un atklāts. Patīk gleznot, darboties mājas pagalmā – meistarojot visu, kas ienāk prātā. Dzied un raksta dziesmas. Četru dēlu tēvs.

Komentāri

Kategorijas