BK «Jūrmala» likvidējās

Basketbola kluba Jūrmala parādi šobrīd mērāmi virs simts tūkstošiem eiro. Spēlētāji algas nav saņēmuši jau trīs mēnešus, tāpat rēķinu apmaksu vairākus mēnešus gaida uzņēmumi, kuri klubam sniedza pakalpojumus. Tik slikta finanšu situācija basketbola klubā izveidojusies Jūrmalas Domes iespējamās bezdarbības dēļ. Lai gan vienošanās paredz, ka šosezon no augusta līdz maijam klubam bija jāsaņem 140 tūkstoši eiro no pašvaldības, tas nav noticis.

Intervija - Jānis Voins, BK «Jūrmala» ģenerālmenedžeris

Jūrmalas dome savu atbildi par līdzekļu nepiešķiršanu pagaidām nesniedz, taču sola to izdarīt tuvākajā laikā. Basketbola klubs finansējumu no domes saņēma «de minimis» programmas ietvaros. Tas arī varētu būt arguments domei līdzekļu nepiešķiršanā, klubs pārsniegtu maksimāli atļauto izmaksājamo summu divu gadu laikā. Rodas jautājums, kāpēc tad Jūrmalas dome savā budžetā šādu summu esot paredzējusi tieši BK «Jūrmala». Jūrmalas mērs Gatis Truksnis un kluba ģenerālmenedžeris Jānis Voins pārstāv vienu partiju apvienību – ZZS. Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija liecina, ka nesaskaņas partijā varētu būt viens no iemesliem domei meklēt argumentus, lai naudu klubam neizmaksātu.

Intervija - Jānis Voins, BK «Jūrmala» ģenerālmenedžeris

Baksetbola sezonas ārkārtas lēmuma izskaņā jūrmalnieki mainīja sava kluba nosaukumu uz BK «Silja». Nākamsezon «Silja» varētu startēt kādā no Latvijas zemākajām līgām. Tiesa nosaukuma maiņa klubu no parādiem neatbrīvos.

Komentāri

Kategorijas