FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināls. BK "Ventspils" - "Bahcesehir"

FIBA Eiropas kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Ventspils no Stambulas pārveda minimālu zaudējumu. Cerīgais rezultāts nozīmēja, lai iekļūtu turnīra pusfinālā mājās bija nepieciešama uzvara ar vismaz diviem punktiem.

Ventspils basketbolistu blāvais sniegums spēles sākumā apliecināja, ka cīņa par uzvaru būs grūtāka nekā sākotnēji plānots. Tehniskie brāķi uzbrukumā, vājā metienu precizitāte jau pirmās ceturtdaļas sākumā deva Turcijas klubam iespējas, kuras viņi izmantoja. Īpaši esot precīziem no tālmetienu distances, viesi rezultāta starpību ātri vien palielināja līdz -20. Neapturams Trejs Goldens. Ventspilnieki pārsniedza 20 punktu robežu vien pirmā puslaika beigās, kad rezultāta starpība tuvojās mīnus 40 punktiem. Pēc pirmā puslaika 35:64. Otrajā puslaikā Ventspils neizkāra balto karogu, bet turpināja pakaļdzīšanos. Tomēr izlieto vairs neizdevās sasmelt. Zaudējums Stambulas «Bahčešehir Koleji» ar 90:112.

Intervija - Māris Gulbis, BK «Ventspils» uzbrucējs

Pēc izstāšanās no FIBA Eiropas kausa izcīņas. Ventspils turpinās cīņu Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā.