Deivisa kausa izcīņa Latvija - Ēģipte. 2.diena

Deivisa kausa izcīņas pasaules otrajā grupā tenisā Lielupē Latvija uzvarējusi Ēgipti ar 4-1. Šoreiz pārliecinošas uzvaras gan dubultspēlē Gulbim ar Ozoliņu, gan vēlāk Gulbim pret viesu līderi Safvatu. Par šīsdienas cīņām no Lielupes ziņo Matīss Timofejevs.

Jau piektdien izlasi bez paskaidrojumiem pameta Mārtiņš Podžus. Līdz ar to dubultspēlē Latviju pārstāvēja Ernests Gulbis un Kārlis Ozoliņš. 17 gadīgais Ozoliņš ļoti tehniski spēlēja pie tīkla. Jau ceturtajā geimā Latvija izmantoja pirmo breikbumbu un bija vadībā ar 3-1. Turpmāk uzvarot savas serves geimus Latvijas duets svinēja uzvaru pirmajā setā ar 6-3.

Otrajā setā Gulbis ar Ozoliņu, spēlējot pacietīgi, sagaidīja pretinieku serves laušanas iespēju un ar pirmo piegājienu to izmantoja. Seta noslēgumā gan radās aizķeršanās - izdevās izmantot tikai ceturto mačbumbu, bet ar to bija gana uzvarai setā ar 6-4 un mačā ar 2-0.

Intervija - Kārlis Ozoliņš, Latvijas valstsvienības tenisists

Duelī pret Ēģiptes izlasi Latvija ir vadībā ar 2-1. Lai uzvarētu Pasaules otrās grupas „play-off” mačā Latvijai nepieciešama viena uzvara atlikušajās divās vienspēlēs.

Latvijas tenisists Ernests Gulbis sestdien tenisa centrā «Lielupe» Deivisa kausa Pasaules otrās grupas «play-off» vienspēlē ar 6-2, 6-4 pārspēja ēģiptiešu tenisistu Mohamedu Safvatu.

Intervija - Ernests Gulbis, Latvijas valstsvienības tenisists

Ernesta uzvara nodrošināja Latvijai uzvaru pār Ēģipti un vietu pasaules ortajā grupā.

Komentāri

Kategorijas