Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" 3:1 HK "Liepāja"

Maču ar lieliem apgriezieniem uzbrukumā sāka mājinieki. Liepāju vairākkārt skaistā stilā glāba vārtsargs Kristaps Nazarovs. Perioda izskaņā Liepājai izdevās gūt kuriozus vārtus ar tālmetiena palīdzību. 1-0 kurzemnieku labā panāca Deniss Vilmans. Olimpam izlīdzinājumu ar izcilu individuālu reidu paspēja panākt Edijs Brahmanis 1-1. Pēc pārtraukuma uz priekšu metās Olimp un drīz vien tad nesa augļus - no staba atlēkušo ripu vārtos raidīja Emīls Ezītis. Mājinieki vadībā 2-1.

Visā mačā abas komandas kopā nopelnīja 19 noraidījumus. Trešajā periodā Liepāja turpināja neizmantot iespējas, bet pirmo reizi spēlē viņus pievīla Nazarovs. Edijs Brahmanis uzstādīja mača gala rezultātu 3-1 uzvara Olimpam.

Intervija - Edijs Brahmanis, HK «Olimp» uzbrucējs

Olimps pateicoties uzvarai kļuva par regulārā čempionāta līderi, bet Liepājā saglabā ceturto pozīciju.