Baltijas sieviešu volejbola līga. "Jelgava/LLU" - "Kaunas"

Baltijas sieviešu volejbola līgā šodien notika ceturtdaļfināla atbildes spēles. «Jelgava/LLU» volejbolistēm bija jāmēģina revanšēties Kauņas komandai par 0-3 zaudējumi pirms nedēļas viesos. Mačs izvērtās par īstiem «amerikāņu kalniņiem» – te augšā –te lejā. Vispirms pirmajā setā uzvarēja lietuvietes, tad otrajā - jelgavnieces. Trešajā atkal pārākas bija viešņas. Arī ceturtajā setā priekšā atradās Kauņas vienība, bet mājiniecēm nebija, kur atkāpties. Jelgavnieces nepadevās un spēja izraut uzvaru setā ar 25-22. Piektajā setā, jau entuziasma pārņemtās jelgavnieces, turpināja uzsākto kursu uz priekšu, tikmēr lietuvietes izskatījās pilnīgi demoralizētas. Uzvaru setā ar 15-8, bet mačā ar 3-2 svinēja «Jelgava/LLU» komanda. Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts tagad ir neizšķirts 1-1.

Intervija - Linda Liniņa, «Jelgava/LLU» kapteine

Līdzīgi šodien pret «Alītas» komandu ar 3-0 revanšējās RVS volejbolistes. Abām mūsu komandām rīt priekšā trešās izšķirošās spēlēs.