Pēc piecu nedēļu treniņnometnes mājās atgriezies pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš

Latvijas labākais pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ļoti aktīvi Ēģiptē gatavojas jaunajai sezonai un Tokijas Olimpiādes spēlēm. Pēc piecu nedēļu garās treniņnometnes ar Mārtiņu Pļaviņu tikās Andris Auziņš.

Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs ir vieni no retajiem pludmales volejbola duetiem, kuriem ceļazīme uz Tokijas Olimpiādes spēlēm jau kabatā. Tas ļoti atvieglo sagatavošanās procesu. Ēģiptē abi sportisti vairākos rādītājos pārspēja pērnos rezultātus.

Intervija - Mārtiņš Pļaviņš, pludmales volejbolists

Treniņi ir laba lieta, bet, tikai trenējoties, labāks nepaliksi. Lai gan Olimpiskā ceļazīme jau rokā – pirms Tokijas spēlēm latvieši centīsies spēlēt teju visos Pasaules kausa posmos. Svarīga būs arī vieta reitingā, lai Olimpiādē apakšgrupā varētu spēlēt pret nomināli vājākiem pretiniekiem.

Intervija - Mārtiņš Pļaviņš, pludmales volejbolists

Treniņos Ēģiptē šogad neierasta situācija – ilggadējie Genādija Samoilova audzēkņi Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs pirms mēneša mainīja treneri un trenējās atsevišķi Brazīlijā.

Intervija - Mārtiņš Pļaviņš, pludmales volejbolists

Olimpiskā ceļazīme kabatā arī dāmām Kavčenokai/Graudiņai, bet Šmēdiņam un Samoilovam vēl līdz jūnijam ir laiks sapelnīt pietiekami daudz punktu, lai tiktu uz Tokiju.

Komentāri

Kategorijas