Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Jūrmala" - BK "Ventspils"

«Jūrmalas» basketbolisti savā laukumā uzņēma «Ventspils» komandu. Tabulā abas vienības atrodas blakus – starpība tika divas vietas par labu kurzemniekiem. Tiesa, viņi dažādu iemeslu dēļ maču aizvadīja tikai ar septiņiem spēlētājiem. Spēles pirmajā daļā pārsvarā vadībā atradās mājinieki. Toties puslaika pēdējās minūtēs ventspilnieki pārņēma vadības grožus. Otrajā puslaikā viss ritēja līdzīgi, tikai ar nosacījumu, ka visu laiku jau vadībās atradās Ventspils basketbolisti. Ar leģionāru Veslija Vašpūna un Timotija Šorta individuālās meistarības palīdzību vienubrīd viesi savu pārsvaru pieaudzēja līdz 11 punktiem. Jūrmalnieki nepadevās un divarpus minūtes pirms spēles beigām atpalicību sadeldēja līdz četriem punktiem. Galotni gan labāk nospēlēja «Ventspils» basketbolisti. Turklāt noraidījumu nopelnīja «Jūrmalas» treneris Mārtiņš Gulbis. Tas viss ļāva viesiem gūt grūtu uzvaru mačā ar 69-62.