Latvijas čempionāts badmintonā

Ķekavā risinājās Latvijas čempionāts badmintonā. Vīriem iztika bez pārsteigumiem, bet dāmām cīņa par pjedestālu aizraujošāka. Vairāk stāsta  Normunds Melderis.

Ķekavas sporta kompleksa zālē aizvadītājā turnīrā, vīriešu vienspēļu diezgan viegli līdz finālam aizkļuva galvenais favorīts Niks Podosinoviks. Izšķirošajā cīņā viņam pretī stājās Reinis Krauklis. Pirmajā setā ar 21-13 uzvarēja Niks, bet otrajā setā, kad rezultāts bija 12-3 Podosinovika labā, Krauklis guva traumu, un līdz ar to cīņa bija galā un Niks saņēma apsveikumus ar sestā Latvijas vienspēļu čempiona titula iegūšanu pēc kārtas. Saistošāka bija dāmu vienspēļu medaļu sadale. Te pusfinālā Una Berga ar 2-1 pārspēja pērno čempioni Jekaterinu Romanovu, bet finālā ne mazāk saistošā trīs setu duelī Una pieveica Ievu Popi. Izšķirošajā trešajā setā Berga uzvarēja oponenti tikai ar 22-20. Vīriešu dubultspēlēs čempionātā nepārspēti palika Pauls Gureckis un Kārlis Vidass. Savukārt dāmu dubultspēļu finālmačā sīvā trīs setu mačā pārspējot Ievu Popi un Kristīni Šeferi, par čempionēm kļuva Liāna Lencēviča un Jekaterina Romanova.