LBS prezidenta amata kandidāti

Līdžinējo ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu amatā arī turpmāk vēlējās redzēt divi no trim basketbola savienības prezidenta amata kandidātiem – Kaspars Cipruss un Raimonds Vējonis, bet Anete Jēkabsone-Žogota jau no sākuma ziņoja, ka viņas ievēlēšanas gadījumā ģenerālsekretāra amatā redz Artūru Štālbergu.

LBS ģenerālsekretārsEdgars Šneps saka, ka Vējoņa vai Ciprusa ievēlēšanas gadījumā paliks strādāt līdz atradīs jaunu, bet, ja Anete uzvarēs, tad uzreiz aizies prom, jo viņai ir cits amata kandidāts.

Rītdien LBS nākamao prezidentu izšķirs savienības 50 biedri. Balsojums visticamāk būs aizklātais un kandidāti neredzēs par ko balsojis attiecīgais biedrs. Pēdējos gadus savienības vadību vaino nespējā piesaistīt finanses, kā dēļ cieš sporta veida attīstība.

LBS prezidenta amata kandidāts Raimonds Vējonis saka, ka vizītēs izskan jautājumi par valsts un pašvaldību aktīvāku darbību. Tas prezidentam un bijušajam politiķim ir jāmēģina risināt, lai vienotos par aktīvāku iesaisti.

Intervija - Anete Jēkabsone-Žogota, LBS prezidenta amata kandidāte

«Sporta organizāciju vadītājiem jābūt skaļākiem un jārunā ar valdību par dažādiem pieņemtajiem likumiem, kā tas vispār sportu ietekmē utt.»

Intervija - Kaspars Cipruss, LBS prezidenta amata kandidāts

«LBS ir atkarīga no daudzām lietām, piemēram, valsts finansējuma, FIBA reglamentiem, līdz ar to nevaram neko asi mainīt, protams, varam samainīt cilvēkus, bet vai tas kardināli kaut ko mainīs, stirpi šaubos, jāsaprot problēma un jāsaprot, kā to labot soli pa solim, tas, ka mēs gribam, lai sistēma darbojās, kā Šveices pulkstenis nenozīmē, ka mums ir daļas tam Šveices pulkstenim.»

Tik sīva cīņa, kā šogad, par basketbola dzīves vadītāja krēslu nav bijusi. Rītdien kopsapulcē biedri prezidentu ievēlēs uz nākamajiem četriem gadiem.

Komentāri

Kategorijas