Futbola izlases treneris

Latvijas futbola izlasei ir jauns galvenais treneris. Šodien futbola federācijas valde lēma lauzt līgumu ar līdzšinējo treneri Slavišu Stojanoviču. Viņa vietā stāsies līdzšinējais LFF sporta direktors un U-21 izlase galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

Slaviša Stojanovičs pie Latvijas izlases stūres stājās 2019.g. martā. 10 aizvadītajos mačos viņa vadībā piedzīvoti 9 zaudējumi un gūta tikai viena uzvara. LFF valdes sēdē par Stojanoviča atlaišanu balsoja seši valdes locekļi, pret bija Artūrs Zakreševskis, bet Anastasija Kučinska atturējās.

Intervija - Sergejs Kovaļovs, LFF valdes loceklis

Lai arī LFF summas neizpauž, futbola kuluāros ir informācija, ka Par atlaišanu Stojanovičs saņems 170 000 eiro lielu kompensāciju.

Intervija - Edgars Pukinsks, LFF ģenerālsekretārs

Pats Stojanovičs uz valdes sēdi nebija uzaicināts un par savu atlaišanu uzzināja no ģenerālsekretāra sūtītās whatsap ziņas. Valde zibenīgi lēma par nākamo valstsvienības stūrmani – turpmākos trīs gadus tas būs līdzšinējais LFF sporta direktors un U-21 izlase galvenais treneris Dainis Kazakevičs.

Intervija - Sergejs Kovaļovs, LFF valdes loceklis
Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

Tagad LFF jāatrod Kazakevičam aizvietotāji sporta direktora un U-21 izlases trenera amatos. Debiju pie izlases stūres Kazakevičs visticamāk piedzīvos martā, kad izlase plāno aizvadīt divas pārbaudes spēles.

Komentāri

Kategorijas