Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" – "VEF Rīga"

Abu komandu līdzšinējā bilance bija vienāda – 15 uzvaras. Skaidrs, ka šoreiz kādai bija jāzaudē. Cīņu ar 8-0 izrāvienu sāka ogrēnieši. VEF paņēma minūtes pārtraukumu un ātri spēli izlīdzināja, bet pēc brīža jau priekšā bija rīdzinieki. Pēc pirmās ceturtdaļas 23-22 VEF labā. Otrās ceturtdaļas sākums izvērtās pēc rīdzinieku scenārija. Viesi ātri ieguva 12 punktu pārsvaru. Līdz lielajam pārtraukumam nekas būtisks nemainījās un puslaiks beidzās 46-33,- ar 13 punktiem priekšā viesi. Pēc pārtraukuma ogrēniešu izredzes uz labvēlīgu iznākumu jau stipri saruka. Te pie vainas bija vefiešu ciešā aizsardzība. Tās dēļ daudzi mājinieku uzbrukumi beidzās bez punktiem. Tikmēr rīdzinieku uzbrukums darbojās kā parasti. Pie 22 punktu starpības cīņas liktenis lielā mērā bija izšķirts. Pēdējā ceturtdaļa jau kļuva par formalitāti – uzvarētājs jau bija zināms. Gala iznākums – «VEF Rīga» uzvara ar 88-70.