Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" – "Kalev"/Cramo

Pirms cīņas abu komandu izredzes tika vērtētas kā līdzīgas – «Kalev» kontā ir divi zaudējumi mazāk, toties ventspilniekiem bija sava laukuma priekšrocības. Tāpēc bija neliels pārsteigums tas, ka sākumā diezgan ievērojamu 19-6 pārsvaru ieguva Roberta Štelmahera vadītie «Kalev» basketbolisti. Pēc brīža viesu pārsvars sasniedza jau 13 punktus. Nelīdzēja ne spēlētāju maiņas, ne minūtes pārtraukumi. Tikai puslaika beigās ventspilnieki spēja to mazināt, un, atpūtā ejot, uz tablo bija 48-38 Tallinas kluba labā. Otrajā puslaikā «šūpoles» turpinājās. Te «Kalev» palielināja savu vadību līdz 15 punktiem, te atkal mājinieki to sadeldēja līdz četriem punktiem. Ventspilniekiem liels palīgs pakaļdzīšanā izrādījās Ronalds Zaķis. Trešās ceturtdaļas beigās ventspilnieku kļūdas noveda līdz mīnus 10 jeb 60-70. Pēdējā ceturtdaļā mājiniekiem kolektīvām pūlēm beidzot izdevās viesus panākt. Atlikušajā laikā cīņa ritēja punkts punktā. Dramatiskā galotnēm, izdarot sekmīgu savu pēdējo uzbrukumu, uzvaru ar 86-85 svinēja «Kalev» basketbolisti.