Labdarības koncerts. «Nāc līdzās Ziemassvētkos»

Ziemassvētku koncerts «Zem sargeņģeļa spārna» norit labdarības akcijas «Nāc līdzās Ziemassvētkos» ietvaros 2019. gadā. Koncerts ir talantīgu bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām – Integratīvā mākslas festivāla «Nāc līdzās! 2019» laureātu kopdarbs ar tautā mīlētiem Latvijas skatuves māksliniekiem. 

Talantīgie bērni un jaunieši Rīgā ieradīsies no dažādām Latvijas malām – Valmieras, Kuldīgas, Daugavpils, Aizputes, Madonas, Rīgas  un  Liepājas – kopskaitā ap 120 bērnu un jauniešu. Ar viņiem kopā uzstāsies mākslinieki, ko saucam par «Labās sirds māksliniekiem», jo šis koncerts ir mākslinieku talanta ziedojums mūsu bērniem. Jau vairākus gadus koncertā piedalās LNO soliste Ilona Bagele, dziedātāji Andris Ērglis, Rūta Dūduma, Marija Naumova, Goran Gora, Juris Vizbulis, Jānis Ķirsis, Emīls Kivlenieks, brāļi Petrauski, pianiste Agnese Egliņa un mūziķis Kaspars Zemītis. Pirmoreiz piedalīsies operdziedātājas Marlēna Keina un Laura Teivāne, solisti Aija Vītoliņa, Katrina Dimanta, Atis Zviedris, Miks Dukurs, Madara Dzintara, ritma grupa «Perpetuum Ritmico». Koncertu kuplinās Fonda «Nāc līdzās!» jauniešu ar īpašām vajadzībām koris Gintas Rūses vadībā un Ziemassvētku orķestris. Koncerta muzikālais vadītājs ir komponists un mūziķis Rihards Zaļupe.

Visus koncertā iegūtos līdzekļus fonds izmantos bērnu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai

Komentāri

Kategorijas