Latvijas un Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" – "Avis Utilitas"

Latvijas un Igaunijas basketbola līgā šodien vieni no līderiem «VEF Rīga» basketbolisti uzņēma «Avis Utilitas» Rapla vienību. Lai līdzšinējā bilance bija krietni par labu rīdziniekiem, laukumā nekāds būtisks VEF pārsvars nebija jūtams. Tiesa, pirmajā ceturtdaļā rīdzinieki vienubrīd ieguva astoņu, bet otrajā arī 12 punktu pārsvaru. Līdz lielajam pārtraukumam Raplas basketbolisti to mazliet sadeldēja 48-42. To ka igauņi pat netaisījās mest plinti krūmos, apliecināja otrā puslaika sākums, kad vienubrīd viss sagriezās otrādi un jau piecus punktus priekšā bija ciemiņi. Tā vadībā mainījās vairākas reizes, un pirms pēdējās ceturtdaļās bija vefam bija -1. Tomēr izšķirošajās minūtēs tomēr labāk darbojās rīdzinieki. Viņi, lai ar nelielu vadību, bet kontrolēja spēles gaitu. Svarīgus tālmetienus trāpīja Artūrs Kurucs, kas palīdzēja VEF izcīnīt smagu uzvaru pār Raplas komandu ar 91-85.

Intervija - Artūrs Kurucs, «VEF Rīga» aizsargs

Pēc panākuma tagad vefiešu ar 13 uzvarām panākuši «Ogres» komandu un kopā dala tabulas vadību.