Sambo un karatē

Sambo. Eiropas kadetu čempionāts

Rīgā, «Daugavas» sporta namā divas dienas risinājās ievērības cienīgs pasākums -  Eiropas čempionāts sambo cīņā kadetiem. Jauno sportistu sacensībās piedalījās 19 valstu cīkstoņi. Latvijas pārstāvji pa viesiem kopā izcīnīja četras godalgas un komandu ieskaitē ieguva respektējamo piekto vietu. Zaudējot tikai finālcīņās, sudraba medaļas izcīnīja Pāvels Višņovs un Marija Seļezņova. Tikmēr bronzu nopelnīja Germans Grigorjevs un Maksims Duinovs. Kā jau varēja gaidīt, vislielāko medaļu ražu ievāca Krievijas pārstāvji, kuriem tika 20 godalgas, no tām 17 zelta. Ar 16 medaļām otrie bija Ukrainas sportisti. Savukārt trešo pozīciju izcīnīja Gruzijas cīkstoņi, bet spēcīgāko četrinieku noslēdza Bulgārijas sambisti.

Karatē. Latvijas čempionāts

Siguldā aizvadīts Latvijas čempionāts karatē. Turnīrs pulcēja turpat 300 dalībnieku no 27 karatē klubiem. Kā ierasts, čempioni tika noskaidroti abās karatē disciplīnās: KATA un KUMITE. Komandu vērtējumā vislabākās sekmes guva Ruslana Sadikova sporta skolas pārstāvji. Viņu kontā 27 medaļas, to skaitā 12 augstākās proves. Otro vietu ar izcīnītu 21 godalgu ieņēma «Ippon.lv» kluba karatisti, kuri tika pie deviņiem čempionu tituliem. Izcīnīto medaļu summā trešie bija kluba «Neguss» sportisti, tomēr pēc pirmo vietu kritērija viņus apsteidza Baltijas karatē kluba pārstāvji. Vēl labāko sešiniekā čempionātā ierindojās kluba «Fudzi», kā arī Salaspils karatē kluba sportisti.