LAT-EST basketbola līga. "VEF Rīga" – "Tal Tech"

Ņemot vēra, ka komandas atrodas dažādās pozīcijās - rīdzinieki otrie, bet Igaunijas klubs dalīja 10.-11.vietu, bija skaidrs, kurš šajā mačā ir favorīts. Spēles sākums to arī apstiprināja – 6-0 un 16-9 VEF labā. Tomēr jau otrajā ceturtdaļā situācija negaidīti mainījās un jau vadībā izvirzījās Tallinas klubs. Puslaiks beidzās 34-28 igauņu labā, un kļuva skaidrs, ka nekāda viegla pastaiga pretī uzvarai rīdziniekiem nesanāks. Trešajā desmitminūtē mājinieki izmisīgi centās mainīt cīņas gaitu un viesus panākt, taču tas neizdevās. Pirms pēdējās ceturtdaļas 58-50 - joprojām Tallinas Tehniskās universitātes basketbolistu labā. Jau brieda sensācija… Arī ceturtajā ceturtdaļā kādu laiku nekas nemanījās, tomēr apmēram piecas minūtes pirms beigu sirēnas ar leģionāru Lestera Metforda un Aleksandera Madsena pūlēm vefieši beidzot panāca izlīdzinājumu. Spēles galotnē jau savu artavu ieguldīja arī Artūrs Kurucs, un galu galā VEF izcīnīja grūtu uzvaru mačā ar 74-69. Tagad ar 12 panākumiem rīdzinieki joprojām ir otrie, par vienu uzvaru atpaliekot no «Ogres» basketbolistiem.