Latvijas sieviešu florbola čempionāts. "Ķekava" – "Rubene"

Latvijas sieviešu florbola čempionātā šodien savā starpā tikās šobrīd divas mūsu spēcīgākās vienības – «Ķekavas» komanda savā laukumā uzņēma «Rubenes» florbolistes. Cīņas sākums izvērtās mazliet negaidīts –ķekavnieces ātri panāca 3-0, tad 15.minūtē jau 4-1 savā labā. Līdz pirmā perioda beigām gan viešņas spēja samazināt atpalicību līdz 3-4. Otrajā periodā «Rubene» panāca neizšķirtu, taču tūlīt pat «Ķekavas» vienība, gūstot savus trešos vārtus spēlē Ievai Bušmanei kā arī Kristiānai Elizabetei Krūmiņai, atkal bija priekšā ar 6-4. Pēdējā trešdaļā «Rubenes» komandai tomēr izdevās atkal rezultātu izlīdzināt - rezultatīvas bija Simona Grapēna un Laura Gaugere, un pamatlaiks nobeidzās neizšķirti 6-6. Piecu minūšu pagarinājums neko nemainīja un viss izšķīrās soda metienu sērijā. Tajā, gūstot zelta vārtus Viktorijai Kuročkinai, ar 3-2 pārākās bija ķekavnieces.

Intervija - Viktorija Kuročkina, «FK Ķekava» florboliste

Pēc zaudējuma «Rubenes» florbolistes saglabā līderpozīciju, bet ķekavnieces aiz Igaunijas komandas ir trešās, no līderēm atpaliekot par sešiem punktiem.