Baltijas handbola līga. "Celtnieks Rīga" – "Viljandi"

Baltijas handbola līgā šodien B grupas mačā «Celtnieks Rīga» vienība tikās ar Igaunijas «Viljandi» handbolistiem. Lai arī par favorītiem noteikti bija jāuzskata rīdziniekus, tomēr spēles sākums izvērtās negaidīti viegls. Spēlējot bez vairākiem līderiem, igauņi izskatījās klasi zemāka komanda. Jau puslaika vidū «Celtnieks» ieguva 10 vārtu pārsvaru, bet, atpūtā ejot, jau bija plus 12, 19-7. Otrajā puslaikā spēle zaudēja savu intrigu - abas vienības izmantoja rezervistus, sekoja daudz kļūdas, kas gan neko būtisku nemainīja. Rīdzinieki droši turēja uzvaru rokā, ko arī beigās ieguva ar 38-22. «Celtnieka» rindās visvairāk - deviņus vārtus guva baltkrievu leģionārs Aleksejs Haisa, bet septiņi Arta Kurmēna rēķinā.

Intervija - Artis Kurmēns, «Celtnieks Rīga» handbolists

Pēc panākuma ar piecās spēles iegūtajiem sešiem punktiem «Celtnieka» komanda dala trešo vietu ar Kauņas «Granitas» un saglabā labas izredzes iekļūt izslēgšanas kārtā.