Latvijas hokeja virslīga. "Olimp" – "Kurbads"

Ar vienādu punktu skaitu abas komandas dalīja otro – trešo vietu. Iespējams, ka lielais atbildības slogs traucēja spēlēt atraisīti un pirmās 20 minūtes pagāja bez vārtu guvuma. Toties otrajā periodā apmēram 9 minūšu laikā «Olimp» hokejisti guva trīs vārtus pēc kārtas. Ar rezultatīviem metieniem izcēlās Georgijs Pujacs, Kirils Goloha un Ričards Puriņš. Perioda beigās «Kurbada» uzbrucējs Jānis Straupe vienus vārtus atguva. Trešajā trešdaļā, kad ripa ceturto reizi pabija «Kurabada» vārtos, tika nomainīts vārtsargs – Denijs Romanovska vietā stājas Uldis Čalpa. Tas gan neko būtisku nemainīja. «Olimp» spēlētājs Emīls Ezītis panāca 5-1, bet Jeļsejevs, gūstot savus otros vārtus spēlē, -6-1 «Olimp» labā. Vēl gan «Kurbads» atbildēja ar vienu rezultatīvu metienu, bet spēles likteni, tas nemanīja. Pārliecinošu uzvaru ar 6-2 svinēja «Olim» hokejisti. Uzvara ļāva «Olimp» jau vienpersoniski nostiprināties otrajā vietā, aiz līderiem «Liepājas» hokejistiem.