"Rīga Open" boksa turnīrs

Ar finālcīņām šodien noslēdzās «Rīga Open» boksa turnīrs, kurā startēja 15 valstu bokseri. Latvijai labākas sekmes izrādījās dāmu turnīrā, kur mūsējās guva vairākas uzvaras. Tā svara kategorijā līdz 54 kilogramiem Nikolīne Boķe finālā ar redzamu pārsvaru trešajā raundā sev noformēja uzvaru pār lietuvieti Justinu Žvegeiti.

Intervija - Nikolīne Boķe, uzvarētāja svarā līdz 54 kg

Vīriešu finālos Latvijas bokseriem tika divas uzvaras. Tā svarā līdz 69 kilogramiem, kur ringā tikās divi Latvijas bokseri Genādijs Merkulovs un Sergejs Marčenko, ļoti atklātā cīņā visi trīs tiesneši priekšroku atdeva Merkulovam. Svarā līdz 60 kilogramiem uzvarēja vēl viens Latvijas pārstāvis Sergejs Hodjuškins, kurš arī saņēma Arnolda Knīša kausu. Visvairāk – trīs čempionu tituli tika Baltkrievijas sportistiem. Svarā līdz 64 kilogramiem viņu pārstāvis Vitālijs Muraško ar 2-1 pārspēja Armenu Šaginjanu no Armēnijas. Divus zeltus izcīnīja Ukrainas bokseri. Tā Jevgēņijs Ovsjaņikovs svarā līdz 52 kilogramiem uzveica mūsu Ņikitu Elksniņu, bet svarā līdz 56 kilogramiem Dmitro Apončuks tika galā ar baltkrievu Iļju Jegorenko. Divas zelta medaļas arī aizceļoja uz Zviedriju. Tā supersmagājā svarā Aleks Bvambale stabili pārspēja krievu Sergeju Seredu. Vēl svarā līdz 81 kilogramam finālā Izraēlas bokseris Jans Zaks ar 3-0 uzveica Dmitriju Višņevski no Baltkrievijas.