Latvijas futbola valstsvienība rīt spēlēs ar Austrijas izlasi

Latvijas futbola valstsvienība rītvakar Daugavas stadionā ar spēli pret Austriju noslēgs 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. Mūsējiem cerības uz iekļūšanu finālturnīrā jau sen kā vairs nav, bet pēdējā spēlē Latvija vēlas izcīnīt pirmo punktu turnīrā Andris Auziņš.

Latvijas valstsvienībai šis kvalifikācijas cikls ir sliktākais vēsturē – ne uzvaru, ne izcīnītu punktu, turklāt deviņās spēlēs gūti vien divi vārti. Latvijas neatkarības svētku nedēļā Latvijai ir pēdējā iespēja izcīnīt vismaz neizšķirtu. Šo uzvedumu vieglāku padara fakts, ka Austrija jau kvalificējusies Eiropas čempionātam un uz Latviju komanda atlidoja bez vairākiem līderiem.

Intervija - Vitālijs Maksimenko, Latvijas futbola valstsvienības aizsargs

Intervija - Slaviša Stojanovičs, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

«Cikla sākumā laukumā bija ļoti bēdīga bilde - taču es ceru, ka mēs turpināsim būvēt komandu ap šiem jaunajiem spēlētājiem, jāatrod komandas ķīmija un arī hierarhija izlases iekšienē.»

Vidēji ņemot Latvijas izlase tiešām ir jauna komanda, taču - lai gan 10 no 23 izsauktajiem futbolistiem ir jaunāki par 25 gadiem – iepriekšējā zaudējumā Slovēnijai Slaviša Stojanovičs iespēju pamatsastāvā deva vien trijiem.

Komentāri

Kategorijas