Slaviša Stojanovičs nosauc futbola izlases satāvu EČ kvalifikācijas spēlēm

Šodien kandidātu sarakstu pēdējām divām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm nosaucis Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Slaviša Stojanovičs, kuri futbolisti centīsies Latvijai izcīnīt pirmo punktu turnīrā stāsta Andris Auziņš.

Eiropas čempionāta kvalifikācija Latvijas izpildījumā ir katastrofāla – divas kārtas pirms turnīra beigām mūsējie nav izcīnījuši ne punkta. Galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pirmo reizi šajā ciklā uz treniņnometni izsaucis tos pašus spēlētājus, kuri sastāvā bija iepriekšējā nometnē. Iztrūkst Denisa Rakela un Artūra Karašauska, bet viņiem aizvietotāji nav meklēti...

Intervija - Slaviša Stojanovičs, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

«Kandidātos ir 12-13 spēlētāji vecumā no 20 līdz 25 gadiem. Iespējams, esam jaunākā komanda visā kvalifikācijas turnīrā. Turklāt divi spēlētāji vēl nav pat 20 gadus veci, es skatos nākotnē...»

Stojanovičam līgums par valstsvienības vadīšanu ir spēkā arī uz nākamo ciklu, bet kopš LFF vairs nevada Kaspars Gorkšs, trenera krēsls varētu sašķobīties. Stojanoviču darbā pieņēma tieši Gorkšs, bet tā brīža opozīcija, kurai LFF valdē šobrīd balsojumos ir vairākums – Stojanoviču smagi kritizē jau no viņa pirmajām dienām pie izlases stūres.

Intervija - Slaviša Stojanovičs, Latvijas valstsvienības galvenais treneris

«Es uzreiz runāju ar jauniecelto ģenerālsekretāru, kopš tā brīža esam runājuši divas reizes. Protams, tuvākajā nākotnē tiksimies vēl. Uzreiz pēc pēdējās spēles vienojāmies sanākt kopā ne tikai ar ģenerālsekretāru, bet arī ar visu LFF valdi un aprspriest izlases nākotni.»

Latvijas izlases treniņi sāksies svētdien pēc noslēdzošajām Virslīgas spēlēm, bet uz Slovēniju valstsvienība dosies trešdien. Spēle pret Slovēniju būs īpaša tieši Stojanovičam, viņš pats ir šīs valsts pilsonis, turklāt pirms astoņiem gadiem pats trenēja Slovēnijas valstsvienību.

Komentāri

Kategorijas