Latvijas futbola virslīga. FK "Spartaks" - FK "Metta"

Jūrmalas komandu pirms mača no trešajā vietā esošās Ventspils šķīra 7 punkti, bet spartakieši bija aizvadījuši par divām spēlēm mazāk. «Metta» savukārt no pirmspēdējā vietā esošās Daugavpils atpalika par 3 punktiem. Uzvara ļautu panākt Latgales komandu.

Sākumā daudz asāk un veiksmīgāk uzbruka mettieši. 1. puslaiku viņi noslēdz ar minimālu pārsvaru 1-0.

Pēc pārtraukuma atspēlēties metās jūrmalnieki, uzreiz nopelnīts tiešais brīvsitiens nesa augļus. Rezultātu izlīdzināja serbs Nemanja Belakovičs. «Spartaks» neapstājās un spēja izvirzīties vadībā. 2-1 Jūrmalas komandas labā no vārtu priekšas panāca kapteinis Gints Freimanis. Tad mājinieki apstājās, «Mettai» radās iespējas atspēlēties un vienu no tām rīdzinieki izmantoja. Pēc standartsituācijas bumba nonāca pie Matīsa Zēģeles un viņš to trieca vārtos. 2-2. Abas komandas centās izraut uzvaru, taču nespēja to izdarīt.

Intervija - Matīss Zēģele, FK «Metta» pussargs

FK «Metta» joprojām ieņem pēdējo vietu tabulā, bet Spartaks saglabā ceturto pozīciju, no trešās vietas atpaliekot par sešiem punktiem.