Latvijas handbola čempionāts. "Jūrmalas Sports" - "Dobeles Tenax"

Dobeles komanda šosezon spēcīgi papildinājusi sastāvu. Klubam pievienojies ilggadējais Vācijas Bundeslīgas spēlētājs Aivis Jurdžs, kā arī Māris Veršakovs, kurš iepriekš spēlēja Vācijas 3.līgā. Spēles sākumā Jūrmalu spēlē noturēja vārtsargs Viktors Turkupols.
Neskatoties uz to Dobele drīz vien iekrāja 5 vārtu pārsvaru. Tālāk gan viesus jūrmalnieki neatlaida, dodoties pārtraukumā Dobelē priekšā ar 16-11.

Otrajā puslaikā dobelnieki spēlēja daudz ātrāk un neatstāja mājiniekiem nekādas cerības. Dobeles Tenax uzvara ar 31-21.

Intervija - Aivis Jurdžs, «Dobele Tenax» handbolists

Nupat izlozē noskaidrojies, ka Dobeles Tenax Eiropas izaicinājuma kausa trešajā kārtā spēkosies ar Rumānijas bronzas medaļnieci no Turdas.

Pirmā spēle pret Rumānijas komandu paredzēta 16. vai 17. novembrī, bet atbildes mačs nedēļu vēlāk.