Latvijas futbola virslīga. FK "Ventspils" - "Riga FC"

Pirms spēles «Rīgas» kluba uzdevums nešķita ļoti sarežģīts. Pirmais puslaiks arī pagāja ar viesu pārsvaru un jau 7.minūtē pussargs Oļegs Laizāns savā stilā ar tālsitienu panāca 1-0 rīdzinieku labā. Līdz pārtraukumam viesi vēlreiz radīja bīstamus momentus pie «Ventspils» vārtiem, tomēr rezultāts vairs nemainījās. Otrajā puslaikā spēle izlīdzinājās un darbs radās arī rīdzinieku vārtsargam Robertam Ozolam. Ja ar Kaspara Svārupa raidījumu ar galvu viņš tika galā, tad «Ventspils» brazīlieša Lukas Rezendes viltīgais sasniedza vārtu tīklu. Rezultāts 1-1 noturējās līdz pat spēles pamatlaika beigām. Neizšķirts likās neizbēgams. Tomēr jau kompensācijas laika pēdējā minūtē «Ventspils» uzbrukumu rezultatīvi noslēdza Romāns Mickevičs.  Līdz ar to laimīgu uzvaru ar 2-1 svinēja «Ventspils» futbolisti.

Intervija - Kaspars Svārups, FK «Ventspils» uzbrucējs

Acīmredzot kluba «Riga» futbolistiem čempionu svinības būs jāatliek vismaz līdz nākamai kārtai.