Futbola izlase gatavojas

Jau rīt Latvijas futbola valstsvienībai kārtējā spēle Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Rīgā pret Poliju un slaveno Robertu Levandovski. Par abu komandu pēdējiem treniņiem šovakar – Raimonds Gekišs.

Polijas valstsvienība Rīgā ieradās pilnā sastāvā. Tostarp ar šī brīža vienu no labākajiem Eiropas futbolistiem – Minhenes «Bayern» uzbrucēju – Robertu Levandovski. Latvijas valstsvienības galvenais treneris Slaviša Stojanovičs atklāja, ka vārtos stāsies Andris Vaņins, kuram tā būs 100. spēle Latvijas valstsvienībā. Savukārt neatklāja tos četrus futbolistus, kuri paliks ārpus pieteikuma. Vienīgi zināms, ka mačā nepiedalīsies Roberts Savaļnieks, kurš slimo jau trešo dienu.

Intervija - Slaviša Stojanovičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

«Mums ir problēmas ar vārtu gūšanu. Mēs pārāk maz izveidojam vārtu gūšanas iespējas. Ironiski, ka spēlē pret Poliju mums bija visvairāk iespēju gūt vārtus. Vēl neesmu izlēmis vai spēlēsim ar diviem uzbrucējiem kā tas bija pret Ziemeļmaķedoniju vai šis skaits būs citādāks.»

Pēc traumas valstsvienībā atgriezies Mārcis Ošs, kurš pēdējo spēli aizvadīja jūnijā pret Slovēniju, kurā Latvija piedzīvoja zaudējumu ar 0:5.

Intervija - Mārcis Ošs, Latvijas futbola valstsvienības aizsargs

Spēle pret Poliju Daugavas stadionā ceturtdien sāksies 21:45.

Komentāri

Kategorijas