Latvijas vīriešu handbola virslīga. "Jūrmalas Sports" – "Vaiņode"

Latvijas vīriešu handbola virslīgā šodien «Jūrmalas Sporta» vienība savā laukumā tikās ar «Vaiņodes» komandu. Salīdzinot ar iepriekšējām sezonām stipri atjauninātā sastāvā mājiniekiem neklājās viegli pret sīkstajiem kurzemniekiem. Kamēr viņi vēl tikai mēģināja ieskrieties, vaiņodieši ātri ieguva vadību. Lai arī Jūrmalas handbolisti izmantoja minūtes pārtraukumu- nekas nemainījās. Puslaiks beidzās 15-10 viesu labā. Otrā puslaika sākumā Jūrmalas handbolistiem beidzot izdevās samazināt atpalicību līdz vieniem vārtiem. Tomēr turpināt uzsākto kursu kurzemnieki viņiem neļāva. Noturot iegūto vadību, «Vaiņodes» vienība izcīnīja uzvaru pār «Jūrmalas Sports» komandu ar 27-25. Vaiņodiešiem tas ir pirmais panākums trīs spēlēs, bet mājiniekiem otrā neveiksme divās cīņās.