Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Jūrmala" - "Kalev Cramo"

Latvija un Igaunijas līgā Jūrmalas klubs savā laukumā uzņēma Roberta Štelmahera trenēto Tallinas «Kalev/Cramo» vienību. Visu rindā šosezon spēlē arī Latvijas izlases basketbolists Aigars Šķēle. Nenoliedzami, ka favorītu statuss piederēja visiem, tomēr laukumā nekāds īpašs «Kalev» pārsvars nebija jūtams. Pirmajā ceturtdaļā pat 8 punktu vadību ieguva jūrmalnieki. Tiesa, nākamajās 10 minūtēs tallinieši viņus panāca un pat paši ieguva 5 punktu pārsvaru. Pirmais puslaiks beidzās 38-37 «Kalev» labā. Izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa, kuras laikā pateicoties mājinieku aizsardzībai un pašu neprecīziem metieniem viesi guva tikai četrus punktus. Līdz ar to 10 punktus jau priekšā bija «Jūrmalas» basketbolisti. Pēdējā ceturtdaļa neko būtisku vairs nemainīja- mājinieki bez lieliem sarežģījumiem iekrāto nosargāja un izcīnīja vērtīgu uzvaru pār Tallinas komandu ar 68-56.

Intervija - Kaspars Vecvagars, BK «Jūrmala» aizsargs

«Jūrmalas» klubam tā ir pirmā uzvara turnīra aizvadītajās divās spēlēs un vieta tabulas viducī.