Latvijā norisināsies pasaules tūres triju zvaigžņu kategorijas posms pludmales volejbolā

Vēl vienas labas ziņas pludmales volejbolā – nākamgad Latvijā atkal norisināsies pasaules tūres triju zvaigžņu kategorijas posms. Ja šogad tāda paša līmeņa turnīrs bija tikai vīru konkurencē, nākamgad posmā spēlēs arī dāmas. Vairāk stāsta Andris Auziņš.

Latvijas volejbola federācija līgumu ar starptautisko federāciju par triju zvaigžņu posma organizēšanu parakstīja šomēnes. Vienošanās paredz, ka Jūrmalā no 6.līdz desmitajam maijam norisināsies triju zvaigžņu turnīrs dāmām un vīriem. Tas nozīmē, ka arī nākamgad pludmales volejbola dueti Latvijā varēs krāt punktus Olimpiskajā kvalifikācijā, kas noslēgsies vien jūnija vidū.

Intervija - Kaspars Timermanis, LVF ģenerālsekretārs

Olimpiādē savu dalību nodrošinājuši Pļaviņš/Točs un Graudiņa/Kravčenoka, bet Latvijai vēl ir labas cerības papildināt Olimpisko ceļazīmju klāstu. Piemēram - Samoilovs un Šmēdiņš to var paveikt izcīnot punktus pasaules rangā, bet vēl labas cerības ir kvalificēties uzvarot Kontinentālā kausa sacensībās maijā. Tās ir izlašu sacensības, kur komandā jābūt diviem duetiem. Tiesa gan pēc noteikumiem tur Latviju nedrīkst pārstāvēt ne Pļaviņš/Točs, ne Graudiņa/Kravčenoka.

Tādējādi vīru komandu varētu veidot Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mihails Samoilovs/Aleksandrs Solovejs. Bet dāmu izlases sastāvā ir problēmas bloķētāju trūkuma dēļ...

Intervija - Kaspars Timermanis, LVF ģenerālsekretārs

Līdz šim Olimpiskajās spēlēs kopš 2008.gada Latvija pludmales volejbolā ir pārstāvēta ar vismaz vienu duetu, bet 2012.gadā Londonā vīru konkurencē spēlēja divi dueti.

Komentāri

Kategorijas