Sieviešu florbola līga. "Ķekava" – Igaunijas izlase

Startējusi jaunā sieviešu florbola līgas turnīra sezona. Šogad čempionātā cīnās piecas komandas. Bez trim Latvijas klubiem, spēlē arī Latvijas U-19 komanda, kā arī Igaunijas izlases florbolistes. Šodien «Ķekavas» florbolistes savā laukumā eksaminēja tieši igaunietes. Spēle atgādināja «amerikāņu kalniņus». Tā pirmajā periodā negaidīti pārliecinoši ar 4-0 vadībā izvirzījās mājinieces, bet tad viss sagriezās kājām gaisā. Jau vēl līdz pirmajam pārtraukumam igaunietes atguva divus vārtus, bet otrajā trešdaļā viņas guva vēl trīs vārtus, un tablo jau rādīja 5-4 viešņu labā. Turpinājumā abas vienības jau vienmērīgi apmainījās ar rezultatīviem metieniem, un spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 6-6. Nācās spēlēt papildlaiku. Tajā uzvaras vārtus guva «Ķekavas» florbolistes un svinēja laimīgu uzvaru pār Igaunijas izlasi ar 7-6.