Latvijas čempionāts regbijā. "Garkalne Livonia" – "Miesnieki Ķekava"

Izšķirošajā mačā laukuma tikās divas pēdējo gadu spēcīgākās komandas – «Miesnieki Ķekava» un «Garkalne/Livonia». Ņemot vērā, ka livonieši kontā tabulā bija viens punkts vairāk nekā miesniekiem, viņus apmierināja neizšķirts, kamēr pretiniekiem bija vajadzīga uzvara. Spēles sākums piederēja «Livonijas» regbistiem, -  Vigo Valdavs izdarīja piezemējumu. Trāpīts realizācijas sitiens un 7-0. Pamazām miesnieki atguvās un arī atbildēja ar piezemējumu. Puslaika beigās viņi gan kļūdījās un «Livonijas» argentīnietis Pedro Garzons ar piezemējumu ļāva savai komandai iegūt 14-5 vadību. Otrais puslaiks sākās ļoti veiksmīgi livoniešiem - ātri izdarīti divi piezemējumi un trāpīts realizācijas sitiens, un rezultāts jau kļuva iespaidīgs 26-5. Likās, ka viss ir skaidrs. Tomēr citādi domāja miesnieki un kolektīvām pūlēm izdarīja divus piezemējumus, plus trāpīgs viens realizācijas un soda sitiens, un piecas minūtes pirms beigām «Livonijas» pārsvars bija vairs tikai četri punkti. Miesnieki turpināja uzbrukt, bet neko vairāk nepanāca. Līdz ar to «Garkalne/Livonia» regbisti svinēja uzvaru mačā ar 26-22 un kļuva par Latvijas čempioniem.

Intervija - Valters Raņķis, Garkalne Livonia regbists
Intervija - Viktors Silvoniks, Miesnieki Ķekava

«Livonijas» regbisti kļuva par valsts čempioniem pēc divu gadu pārtraukuma, atņemot titulu miesnieku spēlētājiem.