Latvijas futbola izlase aizvada treniņus pirms  EČ kvalifikācijas mačiem pret Austriju

Latvijas futbola valstsvienība uzsākusi treniņus pirms  Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačiem izbraukumā pret Austriju un savā laukumā pret Ziemeļmaķedoniju. Par jaunumiem izlases nometnē – Matīss Timofejevs.

Sākotnēji Daniels Ontužāns bija iekļauts kandidātu lokā. Vasarā viņš debitēja Bayern lielajā komandā. Pirmajā ASV tūres mačā pret Londonas «Arsenal» viņš izgāja pamatsastāvā, bija pietiekami aktīvs, bet pirmā puslaika izskaņā guva potītes traumu. Daniels vairāk kā nedēļu bija atgriezies Minhenes kluba treniņos, tomēr «Bayern» sniedza rekomendāciju lai futbolists pilnvērtīgi un līdz galam atgūstas no traumas. Līdz ar to Daniels nav pievienojies Latvijas izlasei.

Slaviša Stojanovičs komandā iekļāvis četrus vīrus, kuri nekad iepriekš nav izsaukti uz valstsvienību – tie ir RFS aizsargs Vladislavs Sorokins, Valmieras futbolisti Vladislavs Lazarevs un Ēriks Punculs, kā arī Eirokausos lieliski spēlējušās Riga FC malējais aizsargs Armands Pētersons.

Intervija - Armands Pētersons, Latvijas valstsvienības kandidāts

Kopumā no Virslīgas līder vienības Riga FC valstsvienībā iekļauti septiņi futbolisti, savukārt pirmo reizi valstsvienībā pārstāvēts FK Valmiera klubs, bez pieminētajiem debitantiem Lazareva un Puncula, arī Boriss Bogdaškins. Komandas galvenais treneris Slaviša Stojanovičs gan īpaši izcēla centīgo uzbrucēju Punculu.

Intervija - Ēriks Punculs, Latvijas valstsvienības kandidāts

Pirmajā treniņā nepiedalījās Riga FC pussargs Deniss Rakels un Šcveices kluba «Xamax» aizsargs Mārcis Ošs – viņu dalība nākamajās spēlēs ir zem jautājuma zīmes. Mačs pret Austriju viesos jau šo piektdien, bet Ziemeļmaķedonijas izlasi Rīgā uzņemsim nākam pirmdien.

Komentāri

Kategorijas