3 zvaigžņu Pasaules kausa posms pludmales volejbolā Majoros

Šodien Majoru pludmalē ar kvalifikācijas spēlēm sākās 3 zvaigžņu Pasaules kausa posms. Latvijas duetu sniegumu Jūrmalas  smiltīs vēroja Matīss Timofejevs.

Kā vienīgais Latvijas pāris kvalifikāciju no otrās kārtas sāka Toms Šmēdiņš pārī ar Haraldu Regžu. Pirmajā kopīgajā sezonā PK 1 zvaigznes turnīros abi spēja tikt pie sudraba un bronzas, tomēr Tomam šis gads nav bijis vienkāršs.

Intervija - Toms Šmēdiņš, pludmales volejbolists

3 zvaigžņu turnīrā Jūrmalā kvalifikācijas otrajā kārtā pret jaunajiem igauņiem Lehmesu/Tammearu gāja grūti. Pirmais sets zaudēts 15 -21. Otrajā Šmēdiņš/Regža atguva pārliecību un panāca neizšķirtu. Savukārt izšķirošais sets izvērtās dramatisks - rezultāts mainījās gluži kā šūpolēs - galotnē pacietīgāk un veiksmīgāk spēlēja igauņi, uzvarot ar 18-16. Spēlē viņiem panākums ar 2-1.

Neskatoties uz zaudējumu Šmēdiņš/Regža iekļuva pamatturnīrā kā vieni no laimīgajiem zaudētājiem. Piektdien turnīru uzsāks arī izsētie Latvijas dueti - Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš.