Kitija Laksa aizvada individuālos treniņus

Šobrīd Kitija Laksa vēl nav pilnvērtīgi atlabusi pēc traumas. Viņa vēl nevar atrasties laukumā un piedalīties saskarsmē ar citām spēlētājām. Pagaidām talantīgā basketboliste strādā individuāli. Svaru zālē ar fiziskās sagatavotības treneri – Ivaru Ikstenu. Basketbola laukumā ar Raimondu Feldmani. Papildus individuāli piestrādājot pie metiena un dribla.

Intervija - Kitija Laksa, «TTT-Rīga» uzbrucēja

Latvijas gada basketboliste 2018. gadā – , pārstāvot Dienvidfloridas Universitāti, pagājušā gada novembrī pārrāva labā ceļgala krusteniskās saites un menisku. Traumas dēļ Laksa bija spiesta izlaist atlikušo sezonu, secen gāja arī šīs vasaras Eiropas čempionāts. Rehabilitāciju Kitija uzsāka ASV. Šovasar Kitija arī absolvēja Dienvidfloridas Universitāti, un pēc četriem gadiem studentu basketbolā, Kitija nolēma profesionālo sezonu uzsākt Latvijā – parakstot viena gada līgumu ar «TTT-Rīga».

Intervija - Kitija Laksa, «TTT-Rīga» uzbrucēja

«TTT-Rīga» galvenais treneris Mārtiņš Zībarts cer, ka Kitija spēs iesaistīties treniņprocesā no sezonas sākuma. Tomēr pagaidām nedz ārsti, nedz Kitija neprognozē, kad varētu uzsākt pilnvērtīgus basketbola treniņus.

Komentāri

Kategorijas