«Viensviens» Latvijas kausa izcīņas futbolā astotdaļfināls «JDFS Alberts» - «Caramba Rīga»

Kamēr Latvijas labākie futbola klubi cīnās Eirokausos, Virslīgas kalendārā iestājusies nosacīta pauze. Šī pārtraukuma laikā laukumos norisinās ne mazāk interesantas cīņas Latvijas kausa izcīņas astodaļfinālos, par pirmo šīs kārtas spēli stāsta Andris Auziņš.

Latvijas kausa izcīņā cīņā par titulu palikušas sešpadsmit Latvijas labākās komandas. Ar deviņām Virslīgas vienībām konkurē četras 1.līgas un trīs otrās līgas komandas. Izlozei labpatika savest kopā 1.līgas pārstāvi Albertu un 2.līgas vienību Karamba Rīga.

Cīņā par favorīti noteikti varēja uzskatīt Albertu – taču laukumā KAramba turējās pretī ļoti solīdi. Septiņdesmitajā minūtē amatieri Karamba palika mazākumā, bet pat par spīti tam – tieši Karamba sensacionāli izvirzījās vadībā 1:0. 2.līgas komanda varēja gūt arī otros vārtus, bet paši nerealizēja 11m soda sitienu, bet nervozā galotnē tomēr izcīnīta vieta starp astoņām labākajām Latvijas komandām, kas 2.līgas vienībai ir vērā ņemams sasniegums.

Intervija - Māris Savinovs, FK «Caramba Rīga» aizsargs

Karambas sastāvā spēlē vairāki bijušie Virslīgas spēlētāji, kuri aktīvās sporta gaitas beiguši. Latvijas kausa izcīņā interesantas cīņas arī rīt – kad 1.līgas līdervienība Tukums uzņems Virslīgas komandu Ventspili, bet Virslīgas duelī Valmiera cīnīsies pret RFS. Latvijas kausa ieguvēja iegūs ceļazīmi uz Eiropas līgu.