Eiropas čempionāta 3.posms enduro

Madonas pusē divas dienas risinājās ievērības cienīgs pasākums – Eiropas čempionāta trijās posms enduro. Tas vienlaikus bija visu trīs Baltijas valstu un kopējais Baltijas čempionāta posms. Motosportistiem bija jāveic sarežģīts pārbaudījums - katru dienu trīs 60 kilometrus gari apļi ar pāris īpašiem testa braucieniem. Trasē devās 87 Eiropas un 50 Baltijas čempionāta dalībnieki, no kuriem astoņi paralēli startēja arī kontinenta čempionāta ieskaitē. Eiropas čempionāta posmā absolūti labāko laiku uzrādīja Juniori E1 klases pārstāvis soms Ronijs Kaitonens. Juniori E2 E3 klasē pārāks par visiem izrādījās Lielbritānijas motokrosists Džeds Etčels. Vēl citās motociklu klasēs Madonā uzvaras svinēja Čehijas, Itālijas, Zviedrijas, Vācijas, Nīderlandes un Polijas sportisti. No mūsējiem labākais bija Edgars Siliņš, kurš izcīnīja otro vietu 250 4T klasē. Siliņš tagad ir otrais visa čempionāta ieskaitē pēc trim posmiem. Šajā pat klasē posmā trešo vietu ieņēma Gints Filipsons, bet trešais no latviešiem Andris Grīnfelds Juniori E2 E3 klasē palika 11. pozīcijā.